Kdo se bude chtít příští týden orientovat v protestních akcích zemědělců, nebude to mít jednoduché. V pondělí hodlají do pražských ulic vyjet farmáři z protestního sdružení My zemědělci. K nim se však nehlásí české zemědělské svazy ani Agrární komora. Ty chystají vlastní akci, a to na čtvrtek. Přitom platí jejich dohoda s ministrem zemědělství Markem Výborným (KDU-ČSL), podle které do konce měsíce žádné protesty pořádat nebudou.
Co se dočtete dál
- Na čem se dohodli zemědělci s premiérem a ministrem?
- Proč přesto vyrazí do ulic?
- Od koho se farmáři distancují?
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









