Lednicko-valtický areál, Pálava, Moravské Toskánsko, Moravský kras či Brno. Impozantní hrady a romantické zámky. Jedinečné výhledy i pestré sportovní vyžití – to je jen základní výčet lákadel Jihomoravského kraje. Nadchne rodiny s dětmi, milovníky adrenalinu i ty, kteří se chtějí jen kochat fotogenickou krajinou a odpočívat ideálně se sklenkou dobrého vína. Řadu z těchto atraktivních cílů si už každý může dopřát za zvýhodněnou cenu. Stačí se jen vybavit digitální slevovou kartou MojaKarta. A ubytovat se v tomto regionu alespoň na dvě noci.

MojaKarta

Dovolená nejen v Česku

Stáhněte si přílohu v PDF

Karta, která otevírá dveře k zážitkům

Proč platit plnou cenu, když to jde i jinak? S trumfovou kartou pro výlety po jižní Moravě si můžete nejen leccos dopřát, ale také hodně ušetřit. MojaKarta přináší množství slevových nabídek velmi pestrého charakteru. Vybírat si můžete podle lokality, případně podle vašich osobních preferencí. Následně se máte možnost vydat za koupáním, wellness, sportem i na historické památky.

Jak to funguje

Abyste si mohli začít vychutnávat jižní Moravu se slevovými benefity, navštivte nejprve webovou stránku MojaKarta.cz. Tady naleznete nejen přehled všeho, co si můžete dopřát se slevou, ale také jednotlivé kroky, jak postupovat.

Prvním, kterým byste měli v případě zájmu začít, je založení karty. Jednoduše to udělejte přímo na webu, registrace vás nic nestojí. Podmínkou pro to, abyste mohli čerpat slevy, je volba ubytování z pestré nabídky na webu www.mojakarta.cz. Vyberte si některou z útulných variant a zůstaňte na místě alespoň dvě noci. Každý z ubytovatelů vám při check-inu MojaKartu následně aktivuje. Pak už máte možnost čerpat i všechny příjemné benefity. Stačí jen ukázat QR kód v mobilu a slevy jsou vaše.

Článek byl publikován ve speciální příloze HN Dovolená nejen v Česku.

MojaKarta

Text nevyjadřuje názor redakce

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist