Další vývoj v kauze podvodů s desítkami tisíc iPhonů, do kterých se zapletly firmy ze softwarové skupiny podnikatele Vladimíra Kováře, dokládá, jak složité bude celý případ vyšetřit. Operátor T-Mobile více než rok soudně vymáhal skoro půl miliardy korun na jedné z Kovářových firem – Plus4U Net – a nyní svou žalobu stáhl. Obě strany připouštějí, že na hlavní smlouvě, podle které někdejší spolupráce běžela, jsou zfalšované podpisy.
Co se dočtete dál
- O co jde v žalobě podané operátorem před více než rokem.
- Jak stažení žaloby interpretuje skupina Plus4U.
- Jak zdůvodňuje stažení žaloby T-Mobile.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









