Ministr školství Mikuláš Bek (STAN) se tento týden vyslovil pro povinnou angličtinu už od první třídy, případně už od posledního roku mateřské školy. Podle kritiků záměru je sice potřeba na výuku angličtiny klást větší důraz, neměla by to být ale povinnost pro všechny děti. Experti navíc upozorňují, že návrh je v praxi zatím nerealizovatelný.
Co se dočtete dál
- Jak zní návrh ministerstva.
- Co na to říkají experti.
- Jak by měla taková výuka prvňáčků vypadat?
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









