Rezignace ředitele Cermatu Miroslava Krejčího může být takovou pěknou tečkou za snahou o státní digitalizaci levnou cestou. Připomeňme, že to byl právě on, který v nereálném čase za minimálních nákladů vydupal ze země digitální přijímačky na střední školy. Tedy něco, co se žádnému z jeho předchůdců nepodařilo. A také se za to dočkal odpovídající odměny: nejprve přišla hloubková finanční kontrola z ministerstva, nyní z pozice šéfa odchází. Prý byl až moc náročný na své podřízené.
Nezaujatému pozorovateli by se mohlo zdát, že po nich dokonce požadoval práci, což se evidentně ve státní správě neodpouští.
Co se dočtete dál
- Proč odchází šéf Cermatu Krejčí a co to znamená?
- Dokáže státní správa nalákat a udržet odborníky?
- Jak reálně postupuje digitalizace?
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









