Pokud existuje nějaký jednoduchý recept, který by měl vyřešit potíže zdravotnictví, jež čelí stárnutí populace, potom to jsou nadstandardy a připojištění. Alespoň podle řady ministrů včetně toho současného Vlastimila Válka z TOP 09.
A proto se také nadstandardy vrací do hry jako bumerang, kterého se sice politici bojí, ale vlastně by jej velmi rádi prosadili. Pokud možno tak, aby si toho nikdo nevšiml.
Co se dočtete dál
- Podaří se Válkovi propašovat nadstandardy do všeobecného zdravotního připojištění?
- Na co všechno by se mohly vztahovat?
- Vyřeší akutní problémy ve zdravotnictví?
- Co by reálně zlepšilo dostupnost a kvalitu zdravotní péče?
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.




