CPD: únor 1998
(orch)
Čtyřikrát v roce, čili každé tři měsíce - to je rytmus, který se v Düsseldorfu už vžil. První letošní veletrh módy CPD (Collection Premieren Düsseldorf) se koná od 1. do 4. února. Své nejnovější kolekce pro podzim a zimu 98/99 představí na 2200 vystavovatelů ze čtyřiceti zemí. Jako obvykle je najdete ve třinácti halách, jako obvykle budou, zdá se, chybět české firmy. Jedinou českou výjimkou bude firma KARPET, s. r. o., která se chce na CPD prezentovat kolekcí klobouků.
Rozhodně však obchodníci a nákupčí najdou na svých místech ty, kteří jsou si vědomi faktu, že bez pravidelné prezentace ani sebelepší firma jako by neexistovala. Opět se představí Tristano Onofri, Anne Kensen, Tony Gard, Marc Cain, Joseph Janard, René Lazard či Comma. Jako Fashion Group vystoupí na veletrhu skupina designerů z Creativ Hausu z pořadatelského města. Součástí veletržního dění jsou pochopitelně i pravidelně se opakující trendové přehlídky CPD Show.
Součástí veletrhu je i veletrh Igedo Dessous/Igedo Beach. Nové trendy prádlového designu pro podzim a zimu 98/99 nesou slibné názvy: rokoko, secese a Art Déco. Ze známých firem budou zastoupeny Felina, Schiesser, Excellent, Triumph a řada dalších. První Gala- show pro odborníky z prádlové branže se koná hned 1. února v 19.00.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist