Olomouc - Brno 1:1

Olomouc vytěžila z převahy po spolupráci Hartiga s Melinhem jen jeden gól, a to bylo na zisk tří bodů málo. Brnu stačila jedna vydařená standardní situace (přímý kop a hlavička Trousila).

Branky: 27. Hartig - 45+1. Trousil. Rozhodčí: Jára - Zlámal, Kordula. ŽK: Janotka, Da Silva, V. Schulmeister, Bajer - Trousil, P. Siegl, Kubáň. Diváci: 4965. Poločas: 1:1. Olomouc: Drobisz - Jindřišek, Šuškavčevič, Hudec, Randa - Janotka, Melinho, Da Silva, Kazár (67. Bajer) - Hartig (75. V. Schulmeister), M. Hubník. Brno: Lejsal - Kubáň, Trousil, Pavlík, P. Siegl - Kalouda, Holek, Polách, Střeštík (82. Okleštěk) - R. Wagner (46. Besta), Pacanda (74. T. Došek).

Žižkov - Liberec 1:1

Liberec stále čeká na výhru v nové sezoně. Svěřenci trenéra Michala Zacha na Žižkově sice vedli, ale domácí byli aktivnějším týmem a kromě Straceného přesné střely dvakrát nastřelili tyč.

Branky: 30. Stracený - 22. Bílek. Rozhodčí: Racek - Wilczek, Pospíšil. ŽK: Kušnír - Papoušek. Diváci: 4232. Poločas: 1:1. Žižkov: Bartalský - Kučera, Kropík, Besta, Moughfire - Stracený (83. Kalod), Novotný (76. Bažík), Procházka, Kušnír - Švancara, Bukač. Liberec: Zlámal - Krátký (90. Dort), Šinglár, Košťál, Liška - Hudson (78. Frejlach), Hochmeister (87. Jonáš), Bílek, Papoušek - Nezmar, Hodúr.

Kladno - České Budějovice 5:1

Kladno v minulosti provázely spíše problémy s koncovkou, tentokrát ale domácí využili chyb Jihočechů a po poločase drželi rozhodující 3:0.

Branky: 34. a 63. Jeslínek, 3. Gecov, 30. Zachariáš, 82. Vršajevič - 56. Radzinevičius. Rozhodčí: Franěk - Filípek, Ubias. ŽK: Žižka, Plocek, Homoláč (všichni Č. Budějovice). Diváci: 1870. Poločas: 3:0. Kladno: Kostolanský - Hoffmann, Killar, Farbák, Čáp - Dočkal, Gecov (57. Kúdela), Szabo, Cigánek - Zachariáš (81. Vršajevič), Jeslínek (76. Zoubele). Č. Budějovice: Kučera - Homoláč, Hunal (46. Stráský), Horejš, Žižka - Plocek, Vozábal, Plichta (70. Bíro), Černý - Adamec (46. Jungr), Radzinevičius.

Jablonec - Bohemians 1905 0:0

V nepohledném zápase bez větších šancí byla Bohemka snaživější, ale v koncovce se proti domácím prosadit nedokázala.

Rozhodčí: Kovařík. ŽK: Baranek, Krejčí, Svátek - Škoda, Ordoš, Rada. Diváků: 5180. Jablonec: Špit - Fukal (20. Krejčí), Zábojník, Homola, Hamouz - Baranek (75. Valenta), Klapka, Vácha, Loučka (46. Svátek), Rilke - Zelenka. Bohemians: Sňozík - Marek, Rada, Lukáš, Šmarda - Moravec (77. Bartek), Slezák, Adam, Kunášek - Škoda (64. Ordoš), Polodna (80. Kotyza).

Dnešní dohrávka, 17.15: Plzeň - Zlín.