Většině z nás se to nelíbí, ale diskuse o legálnosti praktik soukromých detektivních kanceláří se staly, minimálně na nějakou dobu, pevnou součástí veřejného diskurzu.

Ano, rozumím vám, radši byste si povídali o filozofii, penzijních systémech či fungování veřejného zdravotního pojištění. Nicméně dnešní realita nás nutí přemýšlet, jaký typ slídění v databázích je ještě v pořádku. Zda sledování a focení komunálních politiků je jen neetické, či již nezákonné.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se