V Bratislavě se mi líbí. Našli jsme si tu kavárnu, kde dělají super snídaně. Takovou krupicovou kaši jsem už dlouho neměl! Lepší dělá jen manželka. Třeba v Americe ale tohle jídlo vůbec neznají. Já si ji dám s grankem a mám hned lepší náladu.
A když se dobře vyspím, tak je to úplně nejlepší. Pokoje v hotelu jsou fajn. Dobře se tu o nás starají. Třeba když jsme jeli z letiště, tak jsme měli eskortu do hotelu. To bylo hodně příjemný.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



