Patřím k lidem, kteří chodí k lékaři pouze v případech nejnutnějších. Mám naštěstí přítelkyni, špičkovou hematoložku, na kterou se vždycky obrátím, ať už mě něco bolí, potřebuji napsat nějaký lék, poslat na rentgen nebo doporučit k očnímu. Výsledkem ovšem je, že kamkoli s doporučením od ní přijdu, sestřičky na mě hledí soucitně, ba téměř mateřsky, protože mě považují za pacienta paní doktorky, která jinak léčí pacienty s těžko vyléčitelnými chorobami.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se