Patřím k lidem, kteří chodí k lékaři pouze v případech nejnutnějších. Mám naštěstí přítelkyni, špičkovou hematoložku, na kterou se vždycky obrátím, ať už mě něco bolí, potřebuji napsat nějaký lék, poslat na rentgen nebo doporučit k očnímu. Výsledkem ovšem je, že kamkoli s doporučením od ní přijdu, sestřičky na mě hledí soucitně, ba téměř mateřsky, protože mě považují za pacienta paní doktorky, která jinak léčí pacienty s těžko vyléčitelnými chorobami.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



