Vzhledem k tomu, že o "regulaci" internetu se mluví už zhruba od chvíle, kdy se rozšířil mezi prostý lid, bylo jasné, že dřív nebo později vymyslí řešení některý z politiků - a v posledních letech by se dalo vsadit na to, že to bude Nicolas Sarkozy.

Agilní regulátor čehokoliv, co se hýbe, si ovšem tentokrát nabral porci, na kterou nemůže stačit, kdyby světu vládl - jak si patrně přeje - do skonání věků.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se