Pracuji jako analytik v ekonomické poradenské firmě a můj šéf měl s jednou mou kolegyní poměr, který už podle mého názoru skončil. Nedávno jsem ho přistihl, jak po pracovní době "čmuchá" kolem stolu dotyčné kolegyně. Jsem si vědom toho, že šéfova "zvědavost" je pravděpodobně projevem jeho nešťastnosti, ale nejsem si jistý, jak se v této situaci zachovat. Šéf nebyl ani v nejlepších časech dobrým vůdcem, ale teď už vůbec nedokáže rozhodovat a chod celého oddělení se zadrhává.

Konzultant, 31 let

 

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se