Před čtvrteční obří stávkou v dopravě se ještě včera ráno oba tábory na první pohled zdály nesmiřitelné. Odpoledne si však premiér Petr Nečas i odbory začali připravovat půdu k ústupkům.

Odboráři tvrdí, že už nechtějí způsobit úplný kolaps automobilové dopravy v Praze, jak původně hrozili. Místo toho ale chystají "blokádu papalášů" - zřejmě půjde o protestní shromáždění před důležitými úřady.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se