Jakub Smrž už druhým rokem patří k jezdcům, kteří se v mistrovství světa superbiků dokážou probojovat na stupně vítězů. Na domácím Masarykově okruhu se mu však dlouhodobě nedaří a ani letos tomu nebylo jinak. V prvním včerejším závodě skončil jedenáctý, v druhém upadl.

HN: Zdravotně jste po tom pádu v pořádku?

Jo, je to v pohodě. Akorát mě trochu bolí rameno, ale s tím mám menší problémy už od pátku.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se