Je to zvláštní pocit být v zemi, která se považuje za jednu z nejbezpečnějších v Evropě - a zároveň prakticky v centru největší tragédie způsobené člověkem od druhé světové války.
Páteční výbuch jsem ve svém bytě, 15 kilometrů od centra Osla, zprvu považovala za bouřku. Až po chvíli jsem zjistila, že se titulky o katastrofě, které na mě blikaly z počítače, netýkají jakési vzdálené země, ale centra města, kde pracuji.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



