Byla to finančně atraktivní nabídka a chtěli jsme mít záruku, že se v klubu nebude opakovat projídání peněz, které se ještě nevydělaly. Tak společnost Natland Group, dosud majoritní vlastník fotbalové Slavie, zdůvodnila prodej klubu do rukou Aleše Řebíčka. "Jeho nabídka v kontextu těch konkurenčních obsahuje garance, které nám dávají jistotu, že záchrana Slavie bude pokračovat v tom duchu, jak byla námi započata a téměř dokončena," řekl v rozhovoru pro HN Josef Vojta, investiční ředitel skupiny.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se