Slavii Praha, nejstarší český fotbalový klub, ovládl Aleš Řebíček. Bývalý ministr dopravy od společnosti Natland koupil firmu Viscontia, která drží 98 % akcií Slavie. "Je to klub, kterému fandím již od dětství, a proto to pro mě byla srdeční záležitost," uvedl Řebíček, který dosud měl ve Viscontii podíl 30 %. "Cesta, kterou jsme prošli, byla velice klikatá a trnitá, ale nakonec se to podařilo. Nová Slavia je připravena se prodrat na fotbalový Olymp."
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





