Seriál pádů Karla Abrahama na domácí trati nekončí. Český jezdec, který v Brně poprvé startoval v kategorii MotoGP, nedělní závod nedokončil, když po pádu v 5. kole o několik kol později musel odstoupit kvůli poškozené motorce. Abraham na Masarykově okruhu dojel do cíle naposledy v roce 2007.
Jak moc vás nedokončený závod v Brně štve?
Brno je prostě Brno a vždycky, když sem jedeme, tak mí mechanici už mávají rukou a říkají, ať už je po tomhle smolném závodě. Zklamání ten výsledek určitě je, ale musíme na to zapomenout a jet dál. Vždycky to tak bylo, že po zklamání tady se podařily i nějaké dobré výsledky.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



