Co budou dělat lidé, pokud přijde další kolo hospodářské krize? Zatímco některé ekonomické modely naznačují, že budou usilovněji hledat novou práci, poslední výzkumy ukazují, že recesi minimálně zčásti prospí. Ekonomové Mark Aguiar, Erik Hurst a Loukas Karabarbounis totiž zveřejnili minulý měsíc studii ukazující, co udělali Američané s hodinami volna "navíc", které získali za poslední krize díky kratší pracovní době a propouštění z práce.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






