K napsání tohoto komentáře mne přiměla jedna věta z rozhovoru s bývalým ministrem dopravy, který poskytl poté, co se stal majoritním vlastníkem fotbalové Slavie. Cituji: "Nejsou tu silné státní podniky, které by dávaly peníze bez problémů. Soukromníci váhají. Spíše nám pomáhají lidi, kteří fandí klubu a raději obětují peníze na Slavii, než aby si koupili další dům," uvedl Aleš Řebíček.

Z těchto vět je na první pohled patrné, v jak pokřivené společnosti se zřejmě tento bývalý ministr pohybuje, a bylo by určitě zajímavé se zpětně podívat na to, jaké aktivity "bez problémů" finančně podpořily firmy z resortu dopravy za doby ministrování tohoto pána.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se