K napsání tohoto komentáře mne přiměla jedna věta z rozhovoru s bývalým ministrem dopravy, který poskytl poté, co se stal majoritním vlastníkem fotbalové Slavie. Cituji: "Nejsou tu silné státní podniky, které by dávaly peníze bez problémů. Soukromníci váhají. Spíše nám pomáhají lidi, kteří fandí klubu a raději obětují peníze na Slavii, než aby si koupili další dům," uvedl Aleš Řebíček.
Z těchto vět je na první pohled patrné, v jak pokřivené společnosti se zřejmě tento bývalý ministr pohybuje, a bylo by určitě zajímavé se zpětně podívat na to, jaké aktivity "bez problémů" finančně podpořily firmy z resortu dopravy za doby ministrování tohoto pána.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



