Proč je tak těžké zvednout telefon? Mobily jsou všude při ruce, ale i přes tento pokrok se kvalita komunikace uvnitř podniků v posledních letech zhoršila. Lidé se kvůli efektivnosti vyhýbají telefonování, ale i osobnímu jednání.

Nedávno jsem slyšel jednoho manažera stěžovat si na kolegy: "Nevím, proč té věci nerozumějí. V minulém týdnu jsem jim k ní poslat desítky dlouhých mailů." Domnívám se, že krátká osobní konverzace, následovaná stručným mailem, by mu umožnila záležitost vyřídit během několika minut a ušetřila by mu potíže s psaním dlouhých mailů.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se