Focení sebe sama je intimní věc, autoterapie i experiment. Pokouším se o propojení svých vnitřních naladění s místem, kde fotím. Říkám tomu selfperformance. Nejtěžší na tom vždy bývalo stihnout doběhnout před objektiv v čase odměřovaném samospouští, foťák s dálkovým ovládáním mám teprve dva měsíce.
Zvláštní je fotit děti, jejich krásu a čistotu, která je obzvlášť křehká. Nejvíc u nich vnímám prchavost, jež náš život provází.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



