Focení sebe sama je intimní věc, autoterapie i experiment. Pokouším se o propojení svých vnitřních naladění s místem, kde fotím. Říkám tomu selfperformance. Nejtěžší na tom vždy bývalo stihnout doběhnout před objektiv v čase odměřovaném samospouští, foťák s dálkovým ovládáním mám teprve dva měsíce.

Zvláštní je fotit děti, jejich krásu a čistotu, která je obzvlášť křehká. Nejvíc u nich vnímám prchavost, jež náš život provází.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se