Před pár dny se objevila v médiích zpráva, že Evropská unie schválila převzetí společnosti Skype Microsoftem. Již v červnu přinesla agentura Bloomberg zprávu, že Skype ale propustí ještě před dokončením převzetí řadu svých topmanažerů, aby ušetřil peníze za placení jejich odstupného a aby pak kupec náhodou nechtěl zaplatit méně s odkazem na "budoucí náklady konsolidace", jak se tomu někdy eufemisticky říká.

To chápe snad každý na světě, tedy s výjimkou těch pár postižených, kteří svou pílí a talentem pomohli přivést firmu do situace, že na ní její majitelé mohli provést krásný "exit", jak se také odborně říká.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se