Před pár dny se objevila v médiích zpráva, že Evropská unie schválila převzetí společnosti Skype Microsoftem. Již v červnu přinesla agentura Bloomberg zprávu, že Skype ale propustí ještě před dokončením převzetí řadu svých topmanažerů, aby ušetřil peníze za placení jejich odstupného a aby pak kupec náhodou nechtěl zaplatit méně s odkazem na "budoucí náklady konsolidace", jak se tomu někdy eufemisticky říká.
To chápe snad každý na světě, tedy s výjimkou těch pár postižených, kteří svou pílí a talentem pomohli přivést firmu do situace, že na ní její majitelé mohli provést krásný "exit", jak se také odborně říká.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



