Před časem jsem psal, jak je důležité, aby manažeři obcházeli pracoviště podniku a lépe tak poznávali své lidi. Ale nedávno mne přítel usadil, když řekl: "Máš, Richarde, sice absolutní pravdu, ale mezi manažery je také spousta těch, u nichž by bylo lepší, kdyby zůstali zavření ve svých kancelářích."
Vyprávěl mi o šéfce, která ráda navštěvovala jednotlivá pracoviště podniku, ale obvykle s katastrofálními důsledky. Bohužel neuměla správně ocenit úsilí zaměstnanců. Všude, kde se objevila, zanechala za sebou znechucené lidi, protože její hodnocení byla polovičatá a nejednoznačná. Její pochvaly byly tak neslané nemastné, že by bylo lepší, kdyby raději nic neřekla.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



