Před časem jsem psal, jak je důležité, aby manažeři obcházeli pracoviště podniku a lépe tak poznávali své lidi. Ale nedávno mne přítel usadil, když řekl: "Máš, Richarde, sice absolutní pravdu, ale mezi manažery je také spousta těch, u nichž by bylo lepší, kdyby zůstali zavření ve svých kancelářích."

Vyprávěl mi o šéfce, která ráda navštěvovala jednotlivá pracoviště podniku, ale obvykle s katastrofálními důsledky. Bohužel neuměla správně ocenit úsilí zaměstnanců. Všude, kde se objevila, zanechala za sebou znechucené lidi, protože její hodnocení byla polovičatá a nejednoznačná. Její pochvaly byly tak neslané nemastné, že by bylo lepší, kdyby raději nic neřekla.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se