Píšu tam, kde žiju - v exilu.

Vlastně o nic nejde, rozhodně to nelze srovnávat s exilem spisovatelů na literárním útěku před perzekucí, represemi, nesnášenlivostí nebo válkou.

Píšu jazykem impéria, živelnou, rychle se rozvíjející mateřštinou tři sta padesáti milionů lidí na celém světě. Ve vydávání mi nebrání ani režim, ani cenzura, jen mé vlastní nedostatky a neviditelná ruka trhu.

Zbývá vám ještě 95 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se