Kulisákem jsem byl rok v Divadle ABC a pak nějakou dobu Na Zábradlí, kde už to ale byla vysloveně tvořivá činnost, například jsem vymýšlel dekorace, a dokonce je i vyráběl. V ABC ovšem šlo o normální kulisáckou práci, v partě jsme tehdy byli čtyři: tři staří ostřílení technikáři a já jako kulisák elév. Nastoupil jsem tam hned, jak jsem se vrátil z vojny, do značné míry to bylo dílo Werichovo, který se přátelil s mým otcem. A právě z dob mého kulisáckého působení v ABC mi v paměti utkvěla jedna vzpomínka.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



