Na zápase hokejové Slavie možná dnes po dlouhé době zase nebude nic slyšet. Pražský klub se poprvé po 12 letech v extralize neprobojoval do play-off a na zápasy skupiny týmů snažících se uniknout baráži se přestěhoval z O2 do menšího Edenu. Tady dnes odstartuje play-out zápasem s Litvínovem. Návrat do staré haly má přinést lepší atmosféru a větší sepětí s fanoušky, ale také zmírnit finanční dopady neúspěšné sezony. Kvůli nevydařené sezoně došlo i k úpravě některých hráčských smluv a hokejisté museli jít s platy dolů.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se