Vztahy mezi evropskými regulátory a největšími telekomunikačními skupinami v EU jsou už delší dobu napjaté. Tento týden se však rozpory prohloubily. Antimonopolní orgán totiž uvedl, že je znepokojen schůzkami představitelů pěti významných operátorů, neboť mohou vést k tajným dohodám.
Brusel žádá více informací o schůzkách, přezdívaných E5, konaných od roku 2010. Scházeli se na nich nejvyšší manažeři Deutsche Telekom, France Telecom, Telecom Italia, španělské Telefóniky a britského operátora Vodafone.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







