Výroba aut v nošovickém závodě Hyundai oproti loňsku vzrostla o třetinu. A to i navzdory odstávkám nutným k zavedení výroby nových modelů. Zatímco za první pololetí loňského roku vyrobil závod 120 tisíc aut, letos to bylo 162 tisíc.

V továrně se díky rostoucí poptávce více pracuje. "Loni jsme měli dvousměnný provoz, od září 2011 ale pracujeme ve třech směnách," popisuje mluvčí závodu Petr Vaněk.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se