Výroba aut v nošovickém závodě Hyundai oproti loňsku vzrostla o třetinu. A to i navzdory odstávkám nutným k zavedení výroby nových modelů. Zatímco za první pololetí loňského roku vyrobil závod 120 tisíc aut, letos to bylo 162 tisíc.
V továrně se díky rostoucí poptávce více pracuje. "Loni jsme měli dvousměnný provoz, od září 2011 ale pracujeme ve třech směnách," popisuje mluvčí závodu Petr Vaněk.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



