Dámy, které o svou krásu musejí bojovat, si jí pak o to více váží. To není reklamní slogan kosmetického studia ani plastického chirurga. S touto myšlenkou se mi svěřila jedna psycholožka, kterou jsem nedávno poznala na velice zajímavé vzdělávací akci. Nejdříve jsem tu myšlenku nebrala moc vážně. Ale za několik dní při výběru nových uchazečů, kteří se hlásili k nám do firmy, jsem si uvědomila, že mám sama v sobě krásnou paralelu s investicí do vzdělávání a toho, jak si ho člověk váží.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se