První český zástupce v nejprestižnějším motocyklovém šampionátu MotoGP Karel Abraham má před sebou závod v Brně. Po nevydařené první polovině sezony by rád navázal na poslední dva závody, kdy zajel desáté a osmé místo. Na Masarykově okruhu se mu však nikdy nedařilo. Čtyřikrát za sebou nedojel a cíl tu viděl naposledy v roce 2007, kdy skončil čtrnáctý. "Není tu tolik času soustředit se na sebe a na motorku," tvrdí dvaadvacetiletý Brňák.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



