Elektřiny máme nadbytek, a kdyby začalo být zle, dá se zakázat její vývoz a dá se i celkem snadno importovat. Už si také začínáme zvykat, že elektřina je luxusní zboží, alespoň co se týká sazeb zdanění. Ale jak to bude s teplem?

V současné době je známý fakt, že s výjimkou elektrárny Opatovice mají všechny české teplárny uzavřeny kontrakty na dodávky uhlí minimálně do roku 2020. Ale - už se ví, jestli bude pro teplárny dostatek uhlí i po roce 2020 a v dalších letech?

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se