Elektřiny máme nadbytek, a kdyby začalo být zle, dá se zakázat její vývoz a dá se i celkem snadno importovat. Už si také začínáme zvykat, že elektřina je luxusní zboží, alespoň co se týká sazeb zdanění. Ale jak to bude s teplem?
V současné době je známý fakt, že s výjimkou elektrárny Opatovice mají všechny české teplárny uzavřeny kontrakty na dodávky uhlí minimálně do roku 2020. Ale - už se ví, jestli bude pro teplárny dostatek uhlí i po roce 2020 a v dalších letech?
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



