Nahlas to ještě nikdo neřekl, uvnitř nemocnic to už ale řeší všichni: pokud management narychlo nevymyslí řešení, za půl roku nebude mít na řadě tuzemských oddělení kdo operovat. V lednu začne platit celoevropské nařízení, které ukončí praxi, kdy lékaři a sestry dělají dvakrát tolik přesčasů než třeba řidiči nebo pracovníci ostrahy.O tom, že není v pořádku, když před pacientem stojí doktor, který je v práci nonstop od pátku do pondělí, se sice mluví dlouho, až na výjimky se ale problém nikde neřešil.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



