Za čtrnáct let dovedl Slavii v hokejové extralize ke dvěma mistrovským titulům a celkem sedmi medailím. Udělal z ní nejúspěšnější český klub poslední dekády, přesto se neloučí v dobrém. Vladimír Růžička proti sobě poštval současného většinového majitele klubu Richarda Benýška, který se v pondělí kvůli vzájemnému sporu rozhodl opustit představenstvo klubu a nabídnout k prodeji i svých 69,9 procenta akcií. "A nabízím je panu Růžičkovi. Ať si je koupí sám a ukáže, jaký je srdcař," řekl rozzlobeně Benýšek.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



