Za čtrnáct let dovedl Slavii v hokejové extralize ke dvěma mistrovským titulům a celkem sedmi medailím. Udělal z ní nejúspěšnější český klub poslední dekády, přesto se neloučí v dobrém. Vladimír Růžička proti sobě poštval současného většinového majitele klubu Richarda Benýška, který se v pondělí kvůli vzájemnému sporu rozhodl opustit představenstvo klubu a nabídnout k prodeji i svých 69,9 procenta akcií. "A nabízím je panu Růžičkovi. Ať si je koupí sám a ukáže, jaký je srdcař," řekl rozzlobeně Benýšek.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se