Hokejová loupež nevyšla, protože Lev Praha v Magnitogorsku sedmý zápas finále prohrál. Gagarinův pohár tedy zůstane v Rusku. Zklamání z toho, jak nadějně rozehraná série s Metallurgem nakonec dopadla, i špatná nálada spolu s ním ale vyprchaly velmi rychle. Kabinu českého týmu bezprostředně poté, co nejcennější hokejovou trofej v Evropě zvedl nad hlavu soupeř, navštívil i nejvyšší muž Kontinentální ligy Alexander Medveděv.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se