Hokejová loupež nevyšla, protože Lev Praha v Magnitogorsku sedmý zápas finále prohrál. Gagarinův pohár tedy zůstane v Rusku. Zklamání z toho, jak nadějně rozehraná série s Metallurgem nakonec dopadla, i špatná nálada spolu s ním ale vyprchaly velmi rychle. Kabinu českého týmu bezprostředně poté, co nejcennější hokejovou trofej v Evropě zvedl nad hlavu soupeř, navštívil i nejvyšší muž Kontinentální ligy Alexander Medveděv.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



