Vážení kandidáti hnutí ANO, dovolte, abychom vám pogratulovali k úspěchu v prvním kole castingu na roli "nezávislý odborník - nepolitik - skutečná osobnost - profík" v komunálních a senátních volbách 2014. Nyní je před vámi druhý, neméně obtížný krok. Centrála kampaně pro vás proto připravila tento komunikační manuál, jímž je nutné se řídit.

Předvolební kampaň s sebou nese několik nepříjemných okolností, například setkání s voliči, kteří mohou kandidátům klást otázky. Centrála se bude snažit zabezpečit, aby byly otázky vždy spontánně pokládány po pečlivé předchozí kontrole (zajistí: Kleslová), přesto nelze stoprocentně zajistit, že se mezi tázajícími neobjeví skutečný volič, kterého by mohly zajímat tzv. "konkrétní body" našeho volebního programu, který, jak jistě víte, nemáme.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 80 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.