Tuzemská státní správa ušla v posledních několika letech značný kus cesty směrem ke své elektronizaci. Podařilo se vybudovat systémy, které občanům i podnikatelské sféře usnadňují život - jmenujme alespoň Czech Point nebo základní registry. Přesto je stále ještě daleko k onomu kýženému stavu, kdy na úřadech budou "obíhat data, a ne lidé". EGovernment v českém provedení trpí různými neduhy. Tím zásadním je dlouhodobá nekoncepčnost a nízká úroveň řízení.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



