Budoucnost Symfonického orchestru hlavního města Prahy FOK se odrazí od dnešního a čtvrtečního koncertu v Obecním domě, kde těleso povede finský dirigent Pietari Inkinen. Už v pátek jej totiž orchestr s největší pravděpodobností jmenuje svým novým šéfdirigentem. Ačkoliv generální ředitel Daniel Sobotka to HN nepotvrdil a pouze vzkázal, že oficiální vyjádření poskytne v pátek, v kuloárech se o Inkinenově angažmá hovoří jako o hotové věci.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



