Co jsem začal byť jen trochu vnímat svět, vládnou na Kubě autokraticky bratři Castrové a ostrov je obklopen americkými sankcemi. Zvykl jsem si na to asi tak jako na skutečnost, že na Čukotce mrzne a je tam od nepaměti Bůh vysoko a car daleko. Teď se ale zdá těm, kdo nesledovali zákulisní tajná jednání, náhlé sbratření Spojených států s tamním už vykotlaným a drolícím se režimem jako mávnutí kouzelného proutku.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se