Ten obrázek byl ještě před dvěma lety těžko představitelný. Mediální magnát Adrian Sarbu, někdejší všemocný šéf CME, a tedy i televize Nova, na něm před sídlem rumunského státního zastupitelství zvedá ruce obtěžkané policejními želízky. Sarbu je v Rumunsku obviněn z daňových úniků a praní špinavých peněz v hodnotě tři miliony eur (více než 80 milionů korun). Podle rumunského prokurátora může být jím způsobená škoda ještě mnohem větší - vyčíslil ji až na 26 milionů eur, tedy asi 720 milionů korun.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se