Ten obrázek byl ještě před dvěma lety těžko představitelný. Mediální magnát Adrian Sarbu, někdejší všemocný šéf CME, a tedy i televize Nova, na něm před sídlem rumunského státního zastupitelství zvedá ruce obtěžkané policejními želízky. Sarbu je v Rumunsku obviněn z daňových úniků a praní špinavých peněz v hodnotě tři miliony eur (více než 80 milionů korun). Podle rumunského prokurátora může být jím způsobená škoda ještě mnohem větší - vyčíslil ji až na 26 milionů eur, tedy asi 720 milionů korun.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



