Po teroristickém útoku v pařížském satirickém listu Charlie Hebdo přibyly v mnoha světových redakcích, včetně těch českých, na recepcích ochranky. Věřme, že v drtivé většině případů nebudou mít nic na práci. A že tím největším nebezpečím, kterému může čelit novinář sedící ve své redakci, třeba právě komentátor tohoto deníku, zůstane i nadále čas od času nějaký čtenář, který se nehodlá zdržovat e-mailem nebo telefonem a své připomínky přijde autorovi sdělit napřímo. Ale i to je pak problém spíše psychologický, než že by hrozila fyzická inzultace.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se