V novém úseku metra A mezi Dejvickou a Motolem bude možné telefonovat i brouzdat po internetu. Dopravní podnik (DPP) po řadě neúspěšných jednání dospěl k dohodě se Sdružením Metro, zahrnujícím operátory O2, T-Mobile a Vodafone, aby pokrylo signálem část podzemní dráhy, která se má otevřít v dubnu.

"Dohodli jsme se na obchodní stránce věci. Tento týden to schválilo představenstvo dopravního podniku a příští týden to má na programu dozorčí rada. Když to schválí i ona, tak do konce února podepíšeme smlouvu," řekl HN ředitel DPP Jaroslav Ďuriš.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se