V novém úseku metra A mezi Dejvickou a Motolem bude možné telefonovat i brouzdat po internetu. Dopravní podnik (DPP) po řadě neúspěšných jednání dospěl k dohodě se Sdružením Metro, zahrnujícím operátory O2, T-Mobile a Vodafone, aby pokrylo signálem část podzemní dráhy, která se má otevřít v dubnu.
"Dohodli jsme se na obchodní stránce věci. Tento týden to schválilo představenstvo dopravního podniku a příští týden to má na programu dozorčí rada. Když to schválí i ona, tak do konce února podepíšeme smlouvu," řekl HN ředitel DPP Jaroslav Ďuriš.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



