Odyssey a Equilibrium
Dva tuzemské nejstarší mezifiremní mentoringové programy pro manažerky a podnikatelky v seniorních pozicích, které usilují o postup v kariéře. Odyssey založila exšéfka Vodafone Muriel Anton před deseti lety a program v minulém roce rozšířila i na Slovensko a do Maďarska. Equilibrium funguje pod Britskou obchodní komorou. Oba programy propojují profesionály z českého obchodního prostředí a talentované ženy, které se v budoucnu postaví do čela firem a představenstev. Mentoři v průběhu celého roku dohlížejí na kariérní růst svých "mentees" neboli žaček a pomáhají jim přiblížit se ke splnění jejich ambicí. Mezi mentory jsou například Martina Březinová ze Sodexo Benefity, Dita Stejskalová z Ogilvy PR, Magdalena Souček z EY, Marta Kowalska-Marrodán z Egon Zehnder či Balesh Sharma z Vodafone. Oba programy jsou zdarma.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







