Sociální demokraté míří dělem na svého vládního partnera Andreje Babiše. Nemají ale nabito a spíše jen řinčí zbraněmi před svým pátečním sjezdem. ČSSD se čím dál víc bojí Babišových peněz i jeho rostoucí politické a mediální moci: proto hodlá na sjezdu přijmout závazek, že se pokusí prosadit zákony, kterými šéfovi hnutí ANO sváže ruce a omezí jeho moc.
"Není tu férová politická soutěž, když jedna strana má vliv skrz významná média, která vlastní přímo její předseda," prohlásil šéf ČSSD Bohuslav Sobotka.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.












