Přes Česko projedou američtí vojáci, wow! Je to už poněkolikáté, co zdejší scénu rozbouřilo senzační zjištění, že Česká republika je členem NATO. Už šestnáct let, a přesto vláda musí obhajovat, že pohyb aliančních vojsk po našem území je normální věc. Může si za to ale sama, je to ohlas jejího vlastního pokusu o hledání třetích cest v zahraniční politice. Už ne atlantista Václav Havel, ale ještě ne zaměstnanec Gazpromu Gerhard Schröder.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



