Petr Honzejk se ve svém komentáři k financování České televize (Televize není na hraní, Hospodářské noviny, 19. března, strana 8) dopustil jednoho omylu, který ovšem považuji za zásadní.
Píše, že navrhuje, aby stát mohl kontrolovat televizní hospodaření. Já navrhuji něco zcela jiného, a sice, aby hospodaření televize mohla účinně kontrolovat její rada.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








