Už jedou, už jedou! Američané už jsou skoro tady! Konvoj US Army „Dragoon Ride“ v neděli při své pouti z Pobaltí na základny v Německu dorazí do Česka a zůstane tu až do středy, pokud náhodou neuvízne v koloně na D1, která jako málokterá komunikace v této části Evropy dokáže vojskům NATO tak důvěrně nasimulovat podmínky rozbombardovaných polních cest v těžko přístupném terénu mezi dvěma největšími městy jedné země.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se