Neúčast na vyučování, problémy s disciplínou a chybějící zájem o školu. To jsou tři nejčastější faktory, které podle tuzemských učitelů mohou za to, že čeští učňové opustí školu dříve, než mohou obdržet výuční list. Tvrdí to alespoň nedávný průzkum společnosti Navreme Boheme, která se zabývá sledováním trendů ve vzdělávání.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








