Svítím. Jsem sluníčkář. Stal jsem se jím ve veřejné debatě, protože nemám rád hysterický odpor proti migrantům, kteří po desítkách tisíc bloudí Evropou. U "gruppenführera Pravdy a Lásky" (toto krásné označení mi na blogu věnoval Jiří Paroubek, děkuji!) to zase takové překvapení není; kdo jiný by měl naivně svítit a dívat se pozitivně na věci, které jsou svou povahou temné a beznadějné. Tak jako vlna imigrace, kterou považujeme za něco vnějšího a vzdáleného, za něco, čemu se lze poměrně snadno ubránit tím, že před imigranty zavřeme dveře.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se